logo healthstyle
portal healthstyle.pl

PORTAL O ZDROWIU

rotator rotator rotator
rotator
Wyczytane z genów
Fitness
10-06-2014
Odżywianie oparte na informacjach dostarczonych dzięki testom DNA może w znacznym stopniu poprawić jakość naszego życia. Więcej, dzięki genodiecie można nawet naprawić szkody, jakie wyrządziło się swojemu organizmowi zanim się o niej w ogóle usłyszało.
foto1
Okazuje się po raz kolejny, że aby zaczerpnąć rzetelnych i popartych nauką informacji na temat swoich potrzeb żywieniowych, wystarczy po prostu pobrać wymaz z jamy ustnej i przeprowadzić odpowiedni test – wszystko dzieje się bezboleśnie, a wyniki można uznać za zgodne z prawdą. Wszak bazują na faktach. Badania wykazały, że dzięki tego typu innowacyjnemu podejściu do kwestii żywienia, odchudzanie (ale również przybieranie na wadze – co kto woli) staje się znacznie skuteczniejsze. Do tej pory nie było chyba bardziej zindywidualizowanego sposobu podjęcia działań w tym zakresie. Statystyki pokazują, że genodieta pojawia się w naszej świadomości w samą porę, bo coraz więcej ludzi przejawia skłonność do nadwagi. Jednak nie tylko oni skorzystają z tej zdobyczy nauki. Dzięki testom DNA można lepiej poznać swój organizm w zakresie różnego rodzaju nietolerancji genetycznych (jak na przykład uczulenie na laktozę czy gluten) i odpowiednio uwzględnić uzyskane wyniki w codziennym jadłospisie, co nie tylko zwiększa komfort życia, ale także niejednokrotnie pozwala zapobiec tragedii.
Fitness
10-06-2014
foto1
Uporczywe odchudzanie jest dla wielu niemal znamieniem czasów. Trzeba przecież jakoś funkcjonować w świecie piękności z okładek kolorowych magazynów.
Fitness
10-06-2014
foto1
Jest osobą, która z natury poszukuje w świecie ładu i harmonii. Cechuje go dążenie do perfekcji w każdej dziedzinie życia. Jest szalenie konsekwentny w kwestiach związanych z dietą… - ideał! Tylko czy aby na pewno? O tym, czym jest ortoreksja i kim jest ortorektyk…
Fitness
10-06-2014
foto1
Problem nadwagi i otyłości wśród młodzieży staje się coraz bardziej powszechny. Co zrobić, kiedy pojawia się w naszym domu?
kalkulator bmi