logo healthstyle
portal healthstyle.pl

PORTAL O ZDROWIU

rotator rotator rotator
rotator
Wyczytane z genów
Fitness
10-06-2014
Odżywianie oparte na informacjach dostarczonych dzięki testom DNA może w znacznym stopniu poprawić jakość naszego życia. Więcej, dzięki genodiecie można nawet naprawić szkody, jakie wyrządziło się swojemu organizmowi zanim się o niej w ogóle usłyszało.
foto1
Okazuje się po raz kolejny, że aby zaczerpnąć rzetelnych i popartych nauką informacji na temat swoich potrzeb żywieniowych, wystarczy po prostu pobrać wymaz z jamy ustnej i przeprowadzić odpowiedni test – wszystko dzieje się bezboleśnie, a wyniki można uznać za zgodne z prawdą. Wszak bazują na faktach. Badania wykazały, że dzięki tego typu innowacyjnemu podejściu do kwestii żywienia, odchudzanie (ale również przybieranie na wadze – co kto woli) staje się znacznie skuteczniejsze. Do tej pory nie było chyba bardziej zindywidualizowanego sposobu podjęcia działań w tym zakresie. Statystyki pokazują, że genodieta pojawia się w naszej świadomości w samą porę, bo coraz więcej ludzi przejawia skłonność do nadwagi. Jednak nie tylko oni skorzystają z tej zdobyczy nauki. Dzięki testom DNA można lepiej poznać swój organizm w zakresie różnego rodzaju nietolerancji genetycznych (jak na przykład uczulenie na laktozę czy gluten) i odpowiednio uwzględnić uzyskane wyniki w codziennym jadłospisie, co nie tylko zwiększa komfort życia, ale także niejednokrotnie pozwala zapobiec tragedii.
Fitness
10-06-2014
foto1
… czyli o tym, po co tak naprawdę jest nam to całe odchudzanie. I czy możliwy jest „zdrowy” egoizm?
Fitness
10-06-2014
foto1
Okazuje się, że zdrowy styl życia nie jest wyłącznie domeną kobiet. Mężczyźni jednak nieco inaczej podchodzą do tego tematu.
Fitness
10-06-2014
foto1
Na starzenie się nie ma rady. Jednak dzięki odpowiedniemu odżywianiu się można zapobiec nieprzyjemnym objawom przekwitania.
kalkulator bmi