logo healthstyle
portal healthstyle.pl

PORTAL O ZDROWIU

rotator rotator rotator
rotator
Naturalne wspomagacze niezbędne w sypialni
Fitness
10-06-2014
Zdaniem Gillian McKeith, znanej na całej świecie dietetyczki, istnieje lista produktów, które po pierwsze pochodzą z natury, a po wtóre sprzyjają udanemu życiu seksualnemu. Na szczycie tego zestawienia znajduje się kwaszona kapusta.
foto1
Bardzo miło jest dowiedzieć się, a potem także przekonać na własnej skórze, że ogólnodostępna żywność może mieć nie tylko – choć to już jest coś – zbawienny wpływ na nasze zdrowie i wygląd, ale także na udane życie seksualne. Najpopularniejsze owoce-afrodyzjaki to np.: agrest, banany, jabłka, czarne porzeczki i jagody, truskawki oraz wiele innych. Dobroczynnymi warzywami są natomiast m.in.: czosnek, cebula, szpinak, pomidory czy buraki. Wśród dobrodziejstw natury znajdują się więc i takie, których z racji swojej skandalicznie powszechnej dostępności na osiedlowym bazarku nie podejrzewalibyśmy o – potencjalnie – potężne właściwości. A jednak – jak się okazuje i co, oczywiście, warto by sprawdzić. Największą skuteczność przypisuje się jednak kiszonej kapuście. Dlaczego? Dzięki procesowi fermentacji tego warzywa powstaje kwas mlekowy i substancje ułatwiające trawienie, poprawiające krążenie krwi oraz oczyszczające naczynia krwionośne, a co najważniejsze (!) powodujące wzrost libido. Zawiera ona też flawonoidy obniżające cholesterol oraz dużą dawkę witaminy C. Cóż, zatem warto czasem zabrać ze sobą do sypialni kwaszoną kapustę. Powinna pomóc – przynajmniej potencjalnie.
Fitness
10-06-2014
foto1
Jak pielęgnować włosy, by były zdrowe? Co jeść, by przywrócić im blask?
Fitness
10-06-2014
foto1
Wcielamy w życie teorię wielkich planów i małych kroków, czyli kilka słów tytułem wstępu do rozdziału „zdrowszy ja”.
Fitness
10-06-2014
foto1
Ciasteczko – niewielkie… do kawci… Tak na poprawę humoru, bo dzień taki ciężki. O tym, jak naprawdę działa cukier i czy rzeczywiście rozsądnym jest przegryzanie batoników ku lepszemu samopoczuciu?
kalkulator bmi